Këto detaje të duetit mes Ledrit e Elvanën nuk i keni ditur!

0

Javën e kaluar n’ZOOM solli lajmin ekskluziv për duetin e verës.
Si duket kjo befasi do të jetë më e këndshme për sezonë.

Bëhet fjalë për dyshën e suksesshme Elvana dhe Ledri.
E, tani në linkun e mëposhtëm mund ti shihni detajet e këtij projekti muzikor, shkruan arbresh.info përcjell 04 Online.
Se për çka bëhet fjalë mësojeni vetë.