Po këndonin bashkë në një dasmë, Shyhretja rrëfen si ia kërkuan dorën për Engjin

0

Shyhrete Behluli është një nga emrat më të dashur për publikun.
Ajo është shumë aktive me dasma dhe ahengje të tjera familjare, e së fundi bashkë me të po këndon edhe vajza e saj, Engjëllusha, transmeton 04 Online.
Të dy këngëtaret kanë qenë të ftuara së fundi në emisionin “Mirage”, në të cilin zbuluan shumë të pathëna si nga jeta pritave, ashtu edhe ajo profesionale.

Në një moment, Shyhretja rrëfen ngjarjen se si disa gra i kanë kërkuar dorën për Engjin, derisa po këndonin të dyja në një dasmë.
Se çfarë tha këngëtarja dhe si i është përgjigjur zonjave, kuptoni në linkun e mëposhtëm nga minuta 12:08.