Po vjen dueti mes Medës dhe Mc Bekës, mësoni detajet

0

Së fundi, ai ka paralajmëruar se shumë shpejt do të publikohet kënga e tij më e re, shkruan lajmi.net, transmeton 04 Online.
Bëhet fjalë për duetin me Mc Bekën, i cili këto ditë do të jetë në duart e publikut, këtë gjë e kanë bërë të ditur të dy artistët përmes rrjeteve sociale.

Lajmi.net merr vesh se kënga është me motive patriotike, por data e lansimit të saj ende nuk është bërë publike.
Meda ka qenë së fundi i ftuar në një intervistë, ku zbuloi detaje rreth projekteve që planifikon t’i publikojë së shpejti.