Shikoni se si aktori i portokallisë imiton Ledrin, Majk, Getinjon dhe Busta Rhymes

0

Aktori i portokallisë Kimikati i ftuar ne Top Show Magazine të drejtuar nga moderatori Alban Dudushi ka imituar në mënyrë perfekte disa nga reperat shqipëtar si dhe reperin e njohur amerikan Busta Rhymes. Për më shumë ndiqeni videon më posht. /04online.info/