Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi takohen për herë të parë, moderatorët zbulojnë se kur do të nisë “Big Brother Vip”

0
491

Është konfirmuar tashmë që Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokishi do të jenë moderatorët e “Bih Brother Vip Kosova.”

Së fundi ata kanë takuar për herë të parë që pas publikimit të lajmit që Jonida do t’i bashkohet Alaudinit në moderimin e “BBV.”

Në një video të postuar në rrjetet sociale ata kanë zbuluar se reality-show në Kosovë do të startojë në muajin tetor dhe jo në muajin shtator siç ishte raportuar. Megjithatë, dy moderatorët kanë preferuar të mos e bëjnë të ditur datën fikse.

Kujtojmë se Arbana Osmani, moderatorja e BBBVIP Albania, nuk ka ngurruar t’i lëjë një koment Jonidës, në postimin e saj në rrjetet sociale për t’i treguar mbështetjen e saj. Krah fotos së Jonidës në Instagram, Arbana shkruan: “Suksese, zemër” teksa i dërgon edhe një përqafim.

Arbana gjithashtu ka dhënë komentin e saj edhe për moderatorin Alaudin Hamiti, i cili ishte i pari që u konfirmua si prezantuesi i “Big Brother Vip Kosova.”

Leave a Reply