Aksidenti në Bullgari: Shuhet çifti që shkoi për ta festuar ditëlindjen në Turqi

0
151

27 vjeçari Gazmend Ukalli nga Kërçova dhe e fejuara e tij 23 vjeçare Albina Beluli nga Tetova janë dy nga viktimat që mëngjesin e sotëm humbën jetën në tragjedinë në Struma të Bullgarisë.

Gazmendi ka punuar në kabinetin e kryetarit të komunës së Kërçovës, ndërsa në Stamboll kishin shkuar ta festojë ditëlindjen e tij të 27-të.

Ukalli ka qenë anëtar i Këshillit Rinor të komunës së Kërçovës nga viti 2015./Zhurnal.mk

Leave a Reply