A e keni ditur se aktorja në filmin e njohur shqiptar ka qenë Kiara Tito?

0
516
Kiara Tito - Moderatore

A e keni ditur se aktorja në filmin e njohur shqiptar ka qenë Kiara nga Big Brother VIP Albania.

Moderatorja Kiara Tito duket se e ka dashur gjithmonë ekranin, madje fillimet e saj janë më herët sesa kemi menduar!

Të gjithë u fokusuam tek rrugëtimi i Kiarës, pas pjesëmarrjes së saj në “Big Brother VIP” dhe njerëzit rikujtuan herët kur e kishin parë në ekran.

Mirëpo, me siguri nuk e kanë llogaritur shfaqjen e saj në filmin e vjetër shqiptar, “Pesha e gruas sime”. Kjo është një komedi e vitit 2002 nga regjisori Arian Culiqi.

Kiara qëndron në prehërin e aktorit, ndërsa kamera e fokuson disa herë. Për më tepër, shihni foton më poshtë:

Leave a Reply