A dyshon Bora në Semin për Donaldin?

0
390

Që prej kur u bë e ditur përbërja e banorëve të “Big Brother VIP”, një prej detajeve që u prit me më së shumti interesim ishte ai i rrjedhës që do të marrë raporti i Semit dhe Donaldit që njëherësh janë shoqja dhe ish i dashuri i prezantueses Bora Zemani.

Për shkak të ndarjes, një pjesë e publikut ishin të bindur se Semi s’do kishte kontakt me ishin e shoqes së ngushtë të saj prej 15 vitesh.

Por, Donaldi dhe Semi jo vetëm që dëshmuan në dy javë “Big Brother” komunikim korrekt, por edhe u shfaqën të afërt.

Leave a Reply