“A do e leje Ledrin të futej në BB VIP?”, kështu përgjigjet Sara!

0
489

Sara Hoxha sërish ka nisur pyetje/përgjigje me ndjekësit e saj të Instagramit.

Që në nisje, dikush i bëri një pyetje të papritur.

”A do ta leje Ledrin të futej në BB?”, tha ndjekësi/ja, dhe Sara nuk ngurroi të përgjigjej.

”Patjetër që po”, tha ajo duke përmendur rastin e mbrëshëm të Borës dhe Donaldit./Prive.al

Leave a Reply