42 vjeçarja e pranon publikisht: Jam ende e virgjër, në jetë kam puthur vetëm dy burra

0
412

Michelle ka puthur vetëm dy burra në jetën e saj, nuk ka qenë kurrë në një takim për ditën e Shën Valentinit dhe kurrë nuk e ka festuar Vitin e Ri duke puthur dikë. Ajo zbuloi se është  ende e virgjër në moshën 42-vjeçare.

“Shumica e njerëzve kanë mundësi të humbasin virgjërinë në gjimnaz, por unë kam qenë thjesht një budallaqe dhe pak josociale. Shumica shkojnë në kolegj, unë jo, nuk e mësova atë mënyrë jetese sociale, isha krejtësisht e lumtur që mund të shkoja në shtëpi pas shkollës, të shikoja televizor, të shkoja në kinema me nënën time në fundjavë”, tha ajo për TLC.

Ajo ishte në disa takime, por asgjë më shumë se kaq nuk ndodhi kurrë.

“Kam puthur vetëm dy burra dhe nuk kam parë kurrë një burrë lakuriq”, shprehet ajo.

Për habinë e saj, miqtë dhe familja e saj e pritën mirë këtë lajm.

Leave a Reply