17 vjeçarja fiton kurorën e “Miss Shqipëria”

0
217

Mbrëmjen e kaluar është mbajtur eventi “Miss Shqipëria 2022”.

Në mesin e 27 vajzave konkurrente nga Shqipëria dhe Diaspora, Drita Ziri, ka rrëmbyer kurorën e bukurisë, shkruan lajmi.net.

Konkurrentja që rrëmbeu kurorën është vetëm 17 vjeçare.

Ziri ka filluar të merret me modeling që dy vite. Ajo kishte pozuar në Tiranë dhe Stamboll.

Në ‘Instastory’ ka ndarë disa momente të ndarjes së çmimeve, në të cilën bukuroshja po duket për mrekulli.

Leave a Reply