Zajmina Vasjari veshur me fustan ngjyrë të gjelbër, por vëmendja diku tjetër

0

Zaimina Vasjari është aktive në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic.

Ajo ndan postime të shumta me ndjekësit e saj.

Së fundi, ka ndarë një imazh veshur me një fustan ngjyrë të gjelbër cila ka venë në pah linja joshëse.

Po ashtu në qendër të vëmendjes, janë edhe flokët e saj të gjata si dhe një makijazh profesional, por këngëtarja nuk ka harruar të vë në pah gjoksin.

Shikojeni imazhin:

Ajo, ka marrë komente dhe like të shumta nga ndjekësit.