Woww! Tuna dhe Patrisi bëjnë muzikë së bashku

0

Tuna Sejdi dhe Patris Berisha janë një ndër çiftet më të njohur për publikun shqiptar, të cilët dy vite më parë u bënë prindër të vogëlushit Tian.

Megjithëse të dy merren me muzikë, me siguri askush nuk e kishte parë më herët çiftin të bënin muzikë së bashku. Tuna ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një video shumë të ëmbël, ku shfaqet pranë bashkëshortit, Patrisit.

Teksa Tuna këndon, ai i mban ritmin teksa shoqërohej edhe nga një piano dhe duket se të dy e kanë shijuar shumë performancën së bashku.