Reagimi i foshnjes 11-muajshe pasi dëgjon për herë të parë zërin e motrës bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

0

Videoja që do t’ju tregojmë më poshtë është bërë virale në rrjet dhe mijëra njerëz janë shprehur se buzëqeshjet e kësaj vogëlusheje kanë qenë gjëja më e bukur që kanë parë, ndaj menduam përse të mos jua tregojmë dhe juve.

Për shkak të një infeksion në sotmak, lindjes së parakohshme dhe marrjes së antibiotikëve, vajza e vogël humbi dëgjimin, por në muajin e 11-të do të vendoste një aparat që do i rikthente këtë shqisë.

Fjalët e para që do të dëgjonte do të ishin të motrës së madhe e cila e thërret me ëmbëlsi “motra ime e vogël, motra ime e vogël”. Fill pas dëgjimit të tingujve të parë bebja e vogël shpërthen në të qeshura.