“Qeshni me lot”, Bes Kallaku tregon si ishin Aulona dhe Fatma 10 vite më parë dhe gjithë rrjeti po shkrihet gazit (FOTO)

0

Aktori i humorit Bes Kallaku i ka bërë të qeshin fansat e tij të shumtë në “Instagram”, teksa ka postuar dy foto se si kanë ndryshuar dy moderatoret e njohura Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu në 10 vite.

Në foton e publikuar nga Besi shfaqen dy këngëtarët Sabiani dhe Marseli në vitin 2008, ndërsa në tjetrën Aulona e Fatma në 20018-n.

Dy moderatoret e kanë marrë me të qeshur postimin e aktorit të humorit, madje Aulona ka vendosur që ta publikojë edhe në ka shkruar: “Loti mbrëmjes”.