Pija që i la dhe mjekët pa fjalë, zieni këta dy përbërës dhe shikoni peshoren

0

Ndersa ne internet qarkullojne nje numer i madh recetash qe ju flasin per dobesim, kjo pije rezulton cudiberese.

Në fakt, ky produkt e realizon ëndrrën që e keni për të humbur peshë, si dhe është shumë i lehtë për t’u përgatitur.

Përbërësit:
Një lugë gjelle pluhur kanelle
250 mililitra ujë të vluar
Dy lugë gjelle mjaltë

Pluhurin e kanellës e shtoni në ujin e vluar dhe e lini ashtu të ftohet.

Posa të jetë ftohur, e shtoni mjaltin.

Pijen e fituar e pini çdo ditë dhe rezultatet e mahnitshme do t’i vëreni brenda një kohe shumë të shkurtë.