Këto janë kombinimet më të këqija për lidhje sipas shenjave të horoskopit

0

Sipas astrologëve ju mund të keni qenë një kombinim i keq në horoskop.“Your Tango” ju zbulon për secilën shenjë kombinimin më të keq sipas horoskopit, prandaj bëni mirë që para se të lidheni të pyesni partnerin për datën e lindjes.Peshqit & Demi
Peshqit janë njerëz jashtëzakonisht të fortë dhe të lindurit në shenjën e Demit janë shumë kokëfortë.
Demi & Shigjetari
Të lindurën në shenjën e Demit e adhurojnë qëndrimin në shtëpi, ndërsa Shigjetarët preferojnë të dalin dhe të argëtohen në vende ku ka muzikë dhe shumë njerëz.Binjakët & Bricjapi
Nëse dëshironi të dini kombinimin më të keq të horoskopit ja ku e keni. Një Binjak nuk mund të rrijë as një minutë me një Bricjap.Ujori & Gaforrja
Gaforret janë shumë shtëpiake, ndërsa Ujorët janë një shpirt i lirë. Ujorët kërkojnë dikë që t’i plotësojë në marrëdhënie dhe Gaforrja nuk do të ishte kurrë e duhura.
Luani & Akrepi
Luanët mendojnë se janë shumë të bukur dhe nuk ndalojnë së e treguari këtë, ndërsa Akrepët njihen si njerëz shumë xhelozë.Virgjëresha & Shigjetari
Shigjetarët bëjnë veprime që nuk i mendojnë gjatë dhe nuk kujtohen për pasojat. Virgjëreshat si njerëz të ndjeshëm nuk do përballonin dot qëndrimin me ta.
Virgjëresha & Peshorja
Të lindurit në shenjën e Virgjëreshës kanë maninë për të paragjykuar njerëzit, ndërkohë që Peshoret mendojnë se kanë gjithmonë të drejtë.Shigjetari & Bricjapi
Këto dy shenjë përveçse nuk përputhen aspak në karakter, nuk kombinohen as në shtrat.Peshqit & Virgjëresha
Peshqit janë shenja më e ëmbël e horoskopit, Virgjëreshat që janë me këmbë në tokë do i bënin të ndjeheshin keq me komentet e tyre.Ujori & Demi
Këto dy shenja nuk mund të kenë asnjë komunikim mes tyre. Demët dëshirojnë që të bëjnë gjithçka për të marrë merita, por një Ujor nuk mund t’i lejojë kurrë.Binjakët & Gaforrja
Ata nuk janë një nga kombinimet më të këqija, Nëse përpiqen edhe mund t’ia dalin./InTv/