Kejvina Kthella bëhet ‘postë’ e grave të martuara? Ndjekësja i shkruan: ‘Meqë të ndjek ish-i i burrit…’, por shihni reagimin e velinës

0

Kejvina Kthella është padyshim një prej velinave më seksi të showbizz-it shqiptar.

bukuroshja seksi është kthyer në një prej më të komentuarave në fare pak kohë dhe me bukurinë e saj nuk është çudi që të fusi dhe mjaft çifte në “sherr”.

E megjithatë nuk ka qenë një çift, por një grua e martuar e cila nëpërmjet Kejvinës ka dahsur t’i dërgojë një mesazh ish-gruas së bashkëshoritt të saj dhe këtë e ka bërë në mënyrën më gazmore të mundshme.

Në opsionin e pyetje-përgjigje, ndjekësja i ka shkruar Kejvinës:

“Meqë të ndjek ish-gruaja e burrit tim. Jam më e bukur se ti i them,” ka shkruar ajo teksa velina është përgjgijur duke qeshur: Hahaha o zot!