Ia dha fjalën Leonorës dhe e mbajti, Kryeministri Haradinaj solli eshtrat e babait të saj në vendlindje

0

Leonora edhe nëse nuk bënë asgjë, sërish përflitet e bëhet pjesë e medias rozë.

Gazetarët merren me të, sepse interesi i publikut është i madh për këngëtaren nga Drenica.

Këngëtarja e shumë hiteve, shpesh është përfshirë në vorbulla të ndryshme thashethemesh, që natyrisht nuk i kanë pëlqyer.

Kur Leonora u takua me Kryeministrin e vendit, me ç’rast morri premtimin për kthimin e eshtrave të të atit në vendlindje, këngëtarja duket shumë e lumtur dhe buzëqeshja vërehej në fytyrën e të dyve.

Ramushi, po që ia mbajti fjalën.

Sot, eshtrat e të atit luftëtar të Leonores, prehen në vendlindje./Kosovarja/