E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare

0

Kjo vogëlushe që shihni në foto sot është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare.

Është fjala për Vesa Lumën.

Këngëtarja është kthyer pas në kohë dhe ka hapur arkivat duke publikuar këto imazhe. Vesa duket një vajzë biondë shumë e ëmbël, tipare që i ka ruajtur edhe sot.

“Vesa e vogël”, shkruan këngëtarja.

Ndërkohë së fundmi është kthyer tashmë në një sfidë hashtagu ’10 vite më parë’, ku personazhe të njohur nuk kanë hezituar të publikojnë foto se si dukeshin një dekadë më parë.