Dhurata e veçantë që ka marrë Dafina Zeqiri nga një fanse

0

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të suksesshme kosovare.

Ajo madje është tejet e ndjekur në rrjete sociale, ku edhe ndanë momente të ndryshme me ndjekësit e saj.

Së fundmi artistja ka postuar një pikturë, të cilën ia ka dhuruar një fanse e saj, e që siç duket i ka pëlqyer tej mase.

Ndryshe, Dafina së fundmi solli projektin muzikor “A e man n’men”, ndërsa ka paralajmëruar se do t’nis përgatitjet edhe për një këngë solo./Indeksonline/