Saturday, January 19, 2019

Armina Mevlani pozon me bikini para pasqyrës, bie në sy gjoksi i saj

Armina Mevlani është një modele dhe blogere e njohur. Ajo gjithashtu është aktive në rrjetet sociale me postime dhe...

Aurela Gaçe: Kjo është vetmja pjesë e trupit që do të ndryshoja

Këngëtarja Aurela Gaçe shprehet gjithnjë mjaft hapur për fenomene të ndryshme. Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale...

Nuk do t’iu besoni syve si dukej Engji kur ishte më e re

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behlulit. Edhe pse u bë e njohur si vajza...

Ledina Çelo publikon foton nudo të para 10 viteve dhe nuk ka ngelur njeri...

Ledina Çelo e ka pranuar sfidën më të re që po fikson të gjithë të famshmit shqiptarë dhe madje mund të themi...

Rudina Dembacaj bëhet pjesë e sfidës së fundit në rrjetet sociale, shikoni çfarë ndryshimi

Moderatorja e "Mos i fol shoferit" Rudina Dembacaj është bërë pjesë e sfidës së fundit në rrjetet sociale. Ashtu...

Reperi Majk më i lumtur se kurrë, shikoni çfarë i mëson djalit (Video)

Reperi Majk ka kaluar një ditë të bukur me djalin e tij, Roan. Këtë gjë e ka zbuluar nëpërmjet një videoje të...

Enca publikon foton kur ishte 13 vjeçe dhe na bëri të fërkojmë sytë

Enca Haxhia është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga të rinjtë dhe njëkohësisht më e komentuara. Këngëtarja përflitet...

Albatrit Muqiqi bëhet sërish baba, vijnë në jetë binjakët

Këngëtari shqiptar Albatrit Muqiqi është bërë baba për herë të dytë. Albatriti dhe bashkëshortja e tij Egzona kanë mirëpritur...

Era Istrefi do të performojë në ceremoninë hapëse të “Kupës së Botës për Femra...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Era Istrefi, po kthehet në emrin më të pëlqyer për të performuar në ngjarjet sportive, përcjell Koha.net.

Albulena Ukaj, me këtë pozë, ju lë pa fjalë (Foto)

Vitin 2018 e përmbylli më me sukses se asnjëherë, kënga "Ajshe', arriti të pëlqehrj tej mase nga publiku, dasmat ishin pafund, derisa...