Saturday, January 19, 2019

E filmuan në banjo dhe i publikuan foton, shpërthen keq Enca (Foto)

Këngëtarja Enca është një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar në media e rrjete sociale, ku ka mbledhur plot 1...

E quajnë “lopë” e “të shëndoshë”, Fifi iu mbyll gojën një herë e mirë...

Si një femër e kolme, Fifi vështirë t’u shmanget përfundimisht komenteve mbi peshën. Njerëzit kanë gjithmonë diçka për të thënë, edhe nëse...

Ylli i Dortmundit ‘fiksohet’ me këngën e saj, këngëtarja e njohur shqiptare e falenderon...

Reperja e njohur Tayna është kthyer në një nga këngëtaret më me famë të momentit, ku përveç fansave shqiptarë ka edhe të...

Pasi i shkruajti publikisht Flori, reagon sërish Bebe Rexha

Bebe Rexha ditë më parë përmes rrjeteve sociale kishte shkruar se po kërkon të dashur. Bebe Rexha pas atij...

Kënga që bëri bashkë për herë të parë dhe të vetme të gjithë anëtarët...

Babastars duket se çdo ditë po mbetet me pak e më pak anëtarë.Viti që kaloi nuk ka shkuar aspak ‘mbarë’ për labelin...

Përveç “Lulja n’saksi” Leze Qena ka edhe një hit tjetër! Madje është rep!

Seriali vendor “Cka ka shpija” ka arritur që me episodin e fundit të transmetuar të kap afro gjysmë milion klikime për kohë...

Dafina Dauti, pozon me shumë stil (Foto)

Këngëtarja e njohur nga Drenica, Dafina Dauti vazhdon të jetë prezente në shumë dasma e ahengje familjare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kë po e përqafon kaq ëmbël Besa Gashi?

Nuk po ia lëshon frontin e bukurisë askujt. Është kjo Besa Gashi, e cila ka kohë që ka dorëzuar...

Tayna ishte e fejuar me këtë artist kosovar

Tayna në verën e vitit 2018 arriti të depërtoj në treg. Në emrin e saj janë adresuar miliona klikime...

E njihni deputeten e Kuvendit të Kosovës në uniformën e UÇK-së!

Time Kadrijaj është anëtarë e partisë AAK , shkruan GazetaBlic.Sot Kadrijaj gëzon edhe postin e deputetes.Por përveç punës së saj në Kuvendin...