Saturday, January 19, 2019

Sinani me deklaratë të çuditshme: Nuk ka më të mirë se serbët!

Sinan Vllasaliu ka postuar ‘selfien’ e radhës. Këngëtari i famshëm Sinan Vllasaliu në një nga postimet e fundit në...

Pamje të rralla nga dasma madhështore e Ezelit (Foto)

Aktori i njohur turk, Kenan Imirzalioglu në Shqipëri u bë i njohur me rolin e “Ezel”.Në jetën reale, Kenani është i martuar...

Kastro Zizo e nis bujshëm emisionin e ri, flet me emra dhe hedh akuzat...

Mbrëmjen e djeshme ka nisur emisioni më i ri i drejtuar nga Kastro Zizo: “Late Night Show”, i cili transmetohet në “Ora...

Ledri Vula si ajka e muzikës, ‘flakëron’ Athinen me super hitet e tij!

Artisti i shquar i muzikës, Ledri Vula ka mbajtur koncertin e radhës në Athinë. Kanë qenë fansa të shumtë...

Është bërë pjesë e vajzave me operacione plastike edhe Gili!? (Foto)

Gili, këngëtarja e cila gjithmonë ka qenë më e pelqyera dhe më e komentuar për dukjen e saj, sot po vazhdon të...

Ndryshe nga zakonisht, këngëtarja shqiptare pozon në borë me bikini (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, ka surprizuar fansat e saj në rrjetet me anë të një fotoje të postuar. Ditët e fundit, Anxhelina...

Ja çfar thot Flori për fjalët se po bëhet baba me pornostaren Alby Rydes...

Flori ka shpjeguar gjithçka. Sipas disa njerëzve që mendohej ta njohin Florin, e gjithashtu edhe yllin e filmave për...

Kush është i dashuri që “i dogji” shpirtin? FIFI e thotë troç para të...

Këngëtarja e njohur Fifi, është ndër artistet më të dashura për publikun dhe njëkohësisht, ndër zërat më të pëlqyer të skenës shqiptare.

Eneda Tarifa lanson këngën e re “Nuk ia vlen”

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Eneda Tarifa, ka bërë të ditur se ka publikuar këngën e saj më të re për këtë...

Këshilltari i Behgjet Pacollit tallet me lidhjen e Besim Dinës: Plotësohet kushti i fundit...

Naim Murseli vjen me një 'koment epik'. Sot me mëngjes është zbuluar se personazhi shumë i njohur dhe i dashur televiziv, Besim Dina,...