Tuesday, March 19, 2019

Kaq shumë e ka zbukuruar Diellzën shtatzënia, ja në cilin muaj është ajo!

Diellza Kolgeci tanimë është në pritje të ëmbël, shkruan “InfoKosova”. Bukuroshja po e shijon bukur mirë këtë periudhë kohore.

E pabesueshme! Djali takon nënën e tij biologjike për herë të parë pas 41...

Emocione të forta përjetuam edhe këtë mbrëmje në puntatën e tetë të programit “Dua të të bëj të lumtur”. Esmeraldi, 41-vjeçari nga...

Zbulohet bleta më e madhe në botë, kaq është madhësia e saj

Krejtësisht e zezë, me madhësinë sa gishti i madh i dorës, bleta e Uallasit, më e madhja në botë, nuk ishte vënë...

Serbia në shok nga historiania serbe: Mjaft më me gënjeshtra për shqiptarët, ata janë...

Qysh në gjysmën e dytë të shekullit XIX, stereotipi negativ për shqiptarët ka qenë i shprehur në një sërë librash të autorëve...

“Zhgënjim total”, prindi i konkurrentes tregon ç’i ndodhi në “The Voice Kids”

Muajin e kaluar nisi në Top Channel "The Voice kids", një nga emisionet më të ndjekur e që mbërthen para ekranit një...

Gjyshi i shpëton jetën mbesës 17-vjeçare

Mustafa Unlu, një gjysh 85-vjeçar nga qyteti Karaman në Turqinë qendrore, i shpëtoi jetën mbesës së tij 17-vjeçare duke i dhuruar veshkën. Aisha...

Studimi/ Zbuloni si ndikojnë paratë në jetën seksuale të meshkujve

Një studim i kryer së fundmi tregon se rroga që merr një mashkull ndikon edhe në aktivitetin e tij seksual.Studiuesit janë të...

Nuk do ta besoni sa fluturime ka bërë ‘Qabi’ me aeroplan vetëm këtë vit

Ridvan Murati këtë javë në ‘Ciao’ në ‘Tour de cool’. Aktori Ridvan Murati ka treguar më të rejat e...

Edhe këtë e pamë! Nuk do ta besoni çfarë ka bërë fansi i Luanës...

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më seksi shqiptare dhe shumë e dashur nga publiku. Ajo është shumë aktive...

Nuk do ta besoni kush është reperi në këtë foto

“Jam kon djal i mirë”, këto fjalë kanë qenë dixhituar me të cilën reperi i njohur ka zgjedhur ta përshkruaj foton e...