Saturday, January 19, 2019

Sa vite ke qenë e lidhur me Noizyn? Rike Roçi kthen përgjigjen surprizuese

Menjëherë kur ajo u bë një nga protagonistet e Big Brother qarkulluan në media disa foto të saj krah reperit Noizy.

23-vjeçari lë shtatzënë të fejuarën, më pas nënën, tezen dhe motrën e saj

Historia e këtij 23-vjeçari i ka habitur të gjithë dhe ka shkaktuar mjaft polemika ditën e sotme në emisionin “La Bomba” ...

Sykaltëroshet e Ushtrisë së Kosovës, të gatshme për t’i dalë zot atdheut

Janë dyqind e gjashtë femra që mbajnë të veshur uniformën e Forcës së Sigurisë së Kosovës. Prej tyre ka me grada kolonele,...

Haradinaj: Nuk kam qenë i martuar kurrë më parë, Anita është e vetmja

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për jetën e tij private, dhe për zërat se ka qenë i martuar me dikë...

Shoqja e ngushtë e Majlindës ia “qet në shesh” gënjeshtrën, çifti nuk qenkan ndarë...

Lidhja e dyshes në fjalë ishte tema kryesore e medieve rozë, ku më pas shumë shpejt i dhanë fund, por me apo...

10 vjet vdekje klinike, lind pasi që dhunohet nga stafi

Mjekët e dëgjuan atë duke gjëmuar pas asaj që kishte ndodhur kaosi, ajo lindi, transmeton Gazeta Metro përcjell 04 Online.

Reagon Yllka Gashi, bashkëshortja e Gagicës i cili u akuza se ka vjedhur stemën...

Akuzat të cialt i janë dërguar dizajnuesit të stemës së ushtrisë së Kosovës, nuk e kanë lënë të qetë dhe pa reaguar...

Kjo është e vërteta rreth dasmës së Gencit me Enin

Sot është shkruar se Genc Prevukaj dhe Eni Koçi do të organizojnë një dasmë VIP gjatë këtij viti. Eni...

Përse fëmijët e lindur në janar janë më të mençur se të tjerët?!

Zhvillimi i fëmijëve ndikohet nga sasia e rrezeve të diellit që i absorbojnë gjatë kohës kur ende janë në mitrën e nënës....

“Lulja n’saksi”, hiti që po çmend të gjithë në internet

"Lulja n'saksi" është duke i çmendur të gjithë në rrjete sociale. Një pjesë nga seriali vendor “Çka ka shpija”,...