Saturday, January 19, 2019

Moment i veçantë, këngëtarja e njohur i thotë po për të dytën herë bashkëshortit

Rezata Shkurtës i ka propozuar për të dytën herë bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha. Këngëtarja e njohur i është...

Hajnat ia vjedhin afër 3000 euro kursime invalidit 68 vjeçar

Hysni Zukës nga Pozharani, hajnat ia vodhën kursimet me vlerë 2 mijë e 600 euro Me sa forcë që...

Nëna dhe sakrificat e saj për fëmijën, Adem Ramadani shkruan disa vargje për nënën

Adem Ramadani ka lenë që një kohë të gjatë muzikën ndërsa tani ka sjellur disa ilahi të cilat kanë dëgjueshmëri shumë të...

Njihuni me të riun që fiton 500,000 dollarë në muaj nga Fortnite

Të jetosh dhe të bësh shumë para duke luajtur video lojëra, është me të vërtetë gjë e mirë. Për 27 vjeçarin Tyler Blevins,...

Haradinaj: Nuk kam qenë i martuar kurrë më parë, Anita është e vetmja

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për jetën e tij private, dhe për zërat se ka qenë i martuar me dikë...

23-vjeçari lë shtatzënë të fejuarën, më pas nënën, tezen dhe motrën e saj

Historia e këtij 23-vjeçari i ka habitur të gjithë dhe ka shkaktuar mjaft polemika ditën e sotme në emisionin “La Bomba” ...

95-vjeçari që i shpëtoi tri herë vdekjes

E mban mend mirë Luftën e Dytë Botërore. E kujton edhe Shaban Polluzhën, ushtar i të cilit ishte. Ndonëse 95-vjeçar, Ramë Hoti...

Biznesmeni shqiptar tregon vendet ku pihet drogë dhe meshkujt shkojnë të armatosur

Mbrëmja e sotme e Soiree në Top Channel me Jonida Shehun është e dedikuar e gjitha për jetën e natës në kryeqytet...

Ja çfarë bënë vëllau për vëllaun, e shet të gjithë pasurinë që ka, shtëpinë...

NJOFTIM: Shes TOKEN dhe SHTEPIN qe tkem mundesi materiale per jeten e VLLAUT TEM. Allahu i Madherishem me beson...

6-vjeçari që reciton 40 minuta pa u ndalur, vargjet e Gjergj Fishtës (video)

Prindërit shqiptarë mburren shpesh me aftësitë e fëmijëve të tyre. Dikush është “mjeshtër” celulari, një tjetër i talentuar në muzikë, e shumë...