Tuesday, March 19, 2019

Deputetja e PDK-së, Luljeta Veselaj – Guta, uron në mënyrë të veçant bashkëshortin e...

Deputetja e PDK-së nga Prizreni, Luljeta Veselaj - Guta, e ka uruar në mënyrë të veçant bashkëshortin e saj, Ilir Guta, me...

Kështu duket shtëpia e re e Presidentit Thaçi! (VIDEO)

Një shtëpi e ndërtuar në stil amerikan në mes të Çagllavicës do të jetë adresa e re e presidentit Hashim Thaçi.

Ja çfarë bënë vëllau për vëllaun, e shet të gjithë pasurinë që ka, shtëpinë...

NJOFTIM: Shes TOKEN dhe SHTEPIN qe tkem mundesi materiale per jeten e VLLAUT TEM. Allahu i Madherishem me beson...

Bajrush Ahmeti, fotografi më i kërkuar në Gjilan. Kjo është arsyeja… (FOTO)

Përmes syrit të fotoaparatit ai e sjellë një botë ndryshe, ku shumë-dimensionaliteti i ngjyrave e kalon secilin kufi. Madje, me pak fjalë...

Gjermani habitë të gjithë: Me plis në kokë ia thotë “Xhamadani vija vija”

Gjermani që i ndërtoi shtëpi një shqiptare bëri edhe një befasi tjetër Gjermani Gerhardt. Gott...

“U martova me gruan e gabuar, ajo më rreh sa herë i trokas në...

Gjykata vendosi që Fatmir Murrizi të banojë në një nga dhomat e banesës sociale në Durrës. Por vendimi ka indinjuar ish-gruan e...

Bashkëshortja i bën dedikimin emocionues Arian Dacit

Bashkëshortja e Arian Dacit një javë pas vdekjes, i ka bërë një dedikim mjaft prekës Përmes një postimi në rrjetet sociale, Merita ia...

Ia dha fjalën Leonorës dhe e mbajti, Kryeministri Haradinaj solli eshtrat e babait të...

Leonora edhe nëse nuk bënë asgjë, sërish përflitet e bëhet pjesë e medias rozë. Gazetarët merren me të, sepse...

E ardhmja e LDK-së në Prizren bëhen bashkë…

Duan të besojnë se ende janë të ri, ndonëse vitet atyre po i ikin. Bëhet fjalë për të rinjtë...

Motrës iu shua drita e syve: Sot jeta jem u kry!

Plagëve që mori në vendin e punës, nuk arriti t’iu bëj ballë i riu nga Mushtishti, Krenar Jemeni. Krenari...