Friday, March 22, 2019

Lindi veç gjysmë kilogrami tani po mbaron shkollën e mesme (FOTO)

Një foshnje e cila peshonte vetëm gjysmë kilogrami në lindje dhe kishte 50% gjasë mbijetese tani është një adoleshente normale dhe e shëndetshme. Lindja e...

Gruaja që solli në jetë foshnjën 6.8 kg përshkruan dhimbjet e lindjes (FOTO)

Një grua nga Nju Jorku që theu rekord duke lindur një foshnje rreth 6.8 kg ka përshkruar dhimbjet e lindjes duke i quajtur “të...

Horoskopi ditor, e mërkurë 20 mars 2019

Dashi Parashikohet një ditë mjaft pozitive në saj të ndikimit të Hënës. Do të ndiheni të mbushur me energji dhe me humor të mirë. Gjatë...

Horoskopi ditor, e martë 19 mars 2019

Dashi Parashikohet një ditë neutrale, e cila paralajmëron ardhjen e pranverës, ku do të jeni me energji të reja dhe dëshirë për ripërtëritje. Kjo gjë...

Qyteti i vogël kanadez që i ofron një tokë dhe një punë kujtdo që...

Cape Breton është një ishull i vogël i lokalizuar në lindje të Nova Scotia, Kanada. Një supemarket, një furrë buke dhe një...

Zbulojeni ku ndodhet ishulli i dashurisë

Ditën dedikuar dashurisë, 3 parashutistë e kanë shënuar me një fluturim mbi ishullin në formë zemre të Galesnjak të Kroacisë.

Ju shkakton të vjella udhëtimi me veturë? Kjo është arsyeja!

Ndjesia e përzierjes së stomakut apo në rastin më të keq, të vjellës gjatë një udhëtimi me makinë, është një nga kleçkat...

Fjalën ”Të Dua” s’do ta dëgjoni nga këto 5 shenja horoskopi

Gjithçka është e shkruar në yjë kështu që merreni me qetësi. Prej këtyre shenjave nuk do ta dëgjoni dhe aq shpesh fjalën...

Dëshira e 104-vjeçares: Më arrestoni

Një 104-vjeçare ka habitur stafin e kujdesit mjekësor në Bristol, i cili i kërkoi banorëve të plotësonin një formular ku pyeteshin për...

Horoskopi ditor, e shtunë 16 mars 2019

Dashi Dita do të nis me pozitivitet dhe nëse jeni çift, do të keni mundësi të përmirësoni dialogun. Mundohuni...