Monday, November 19, 2018

Adrola Dushi hynë në duart e Fadil Berishës, duket super yll

Adrola Dushi konsiderohet si njëra nga femrat më të bukura shqiptare. Së fundi, modelja e njohur ka realizuar një sesion fotografik me fotografin e...

Dua nis ditët e plazhit, kaq seksi duket në bregdet

Ka gjetur kohë për pushim. Pas shumë sukseseve e çmimeve që mori gjatë muajve të fundit këngëtarja Dua Lipa ka nisur pushimet. Ajo në rrjetet...

Miriam na prezanton ‘shoqen’ e saj më të vogël

Këngëtarja Miriam Cani ndonëse po merret me ‘The Voice Kids of Albania’ prapë se prapë është shumë e përkushtuar për personat më të dashur...

Aktorja superseksi bën një përpjekje të dështuar për… të fshehur ‘zogun’

Aktorja dhe këngëtarja Hailee Steinfeld ka përjetuar momente të sikletshme pas festës së ditëlindjes në Los Angeles të SHBA-ve.   Ylli i “Pitch Perfect 3” ka...

Eliza Dushku rikthehet në xhirimet e filmit dokumentar hollivudian

Eliza Dushku është një ndër artistet më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Aktorja ka vite të tëra që po bë një karrierë prej...

Besi rrezikon të bie poshtë, Xhensila: Po prisja momentin kur ai…

Është komdeian që bën lloj-lloj gjëje por sot rrezikoi më shumë se herëve të tjera. Bes Kallaku ka hedhur një video në Instagram ku...

Mbahuni vajza! Ky është vëllai i famshëm i Gilit…

Nuk është se nuk e njihni apo se keni dëgjuar vokalin e fuqishëm të tij, përkundrazi e keni parë në shumë duete me këngëtaren...

Krejtësisht në të zeza, Eni ekspozon të pasmet bombë

Eni Koçi është ndër këngëtaret më të reja dhe seksi të estradës.   Këngëtarja nga Shqipëria është gjithmonë aktive në rrjetet sociale  e cila nuk ngurron...

Njihuni me gruan dhe fëmijët e Orhanit te ‘Kafeneja Jonë’

Fatmir Spahiu i njohur me emër artistik si Orhani është ndër aktorët më të pëlqyer vendor. Ai ka bërë për vete një publik shqiptar...

Franceska nuk njeh më limit, topless dhe jo vetëm

Modelja seksi Franceska Jace nuk di të përmbahet. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet topless dhe gjithashtu ekspozon të pasmet në...