Monday, November 19, 2018

Enca duket ndryshe me këtë stil flokësh

Nuk janë të pakta rastet kur këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia ka ndryshuar stilin e flokëve. Madje, tejet shpesh e shohim me stile të ndryshme...

E zhytur e tëra në ujë, Diona Fona sjell një pjesë nga klipi i...

“Veç fjalë”, është projekti i fundit i lansuar nga Diona Fona. Këngëtarja, Diona Fona para katër muajve publikoi projektin e ri muzikor që mban titullin...

“Nuk e dija që janë serbe”, Almeda Abazi kërkon falje publike

Bukuroshja shqiptare po ndan gjithnjë e më shumë me ndjekësit virtual momente nga përditshmëria, ku fokusi parësor, sigurisht që është tek fëmija që pritet...

“Duke luftuar me lotët”, Arbana Osmani ndan momentin prekës

Mbrëmjen e djeshme, emra të njohur të artit dhe muzikës u bënë bashkë në një koncert humanitar, për t’i siguruar një vajze nga Kavaja...

“Shtylla ime kurrizore ishte e shtrembëruar”, këngëtarja e njohur shqiptare tregon sëmundjen e rrallë

Këngëtarja ka rrëfyer për herë të parë një pjesë të fëmijërisë së trishtë për shkak të sëmundjes së rrallë.Atëherë vetëm 10 vjeç, asnjë nga...

Çfarë ndodhi pas lindjes me Nedën e “Big Brother”? “Zemër unë të dua shumë,...

Neda dhe Ogreni janë çifti dashuria e të cilëve nisi në Big Brother ndërsa sot edhe pas shumë vitesh janë të dashuruar e prindër...

Transformohet Grida Duma, nuk do ta njihni me pamjen e re (FOTO)

Deputetja e PD Grida Duma, këtë nëntor vjen me një pamje tërësisht të re. Transformimin e politikanes së njohur e ka treguar parukieri i saj,...

Është ikonë e ekranit shqiptar, Hygerta Sako i çudit të gjithë me komentin për...

Hygerta Sako ishte e ftuar javën e kaluar në “Shiko kush luan”, ku gjatë lojës “Ndaje ose pije”, moderatorja u vendos në siklet për...

Enca nxjerr mesazhet kërcënuese të Noizy-t: Më kërko falje publikisht ose…

Këngëtarja shumë e komentuar në media e rrjetet sociale, këngët e të cilës kthehen menjëherë në hite, Enca ishte e ftuar dje në emisionin...

Publikohen imazhet, Gasso në duet me Dj Escoman sjellin ‘Lej skenat’

Këngëtari i njohur Gasso javën që vjen publikon videoklipin e këngës më të re që tashmë e ka përfunduar dhe do e sjellë për...