Monday, November 19, 2018

Zanfina Ismaili thotë se as symbyllur nuk lidhem me këngëtar

Ka kohë që Zanfina Ismaili nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor. Këngëtarja Zanfina Ismaili është fokusuar ta jetoj jetën e qetë dhe qe...

Big Mama e bukur po, por shikone si qenka nëna e saj!

Big Mama nëpër rrjete sociale publikon shpesh foto nga jeta e saj. Këngëtarja Big Mama është aktive në rrjete sociale dhe ndiqet nga një numër...

Ja çka tha Gili publikisht për Sinan Vllasaliun mësojeni

Gili dhe Sinan Vllasaliu janë bashkëpunëtorë të afërt. Këngëtarët, Gili dhe Sinan Vllasaliu, ndër vite kanë arritur ta ruajnë origjinalitetin. Të dy janë të dashur për...

Kur Genc Prelvukaj ia ka nxjerrë fytyrën pa tualet Gentës

Artistet tona rrallë herë kanë guximin të dalin pa grim në publik. Artistet tona përkujdesen shumë që fytyra e tyre të jetë sa më e...

Ermali heq rrobat para pasqyrës dhe…

Si një komedia i suksesshëm, Ermal Mamaqi nuk nguron të publikoj çfarëdo lloj fotografie në Instagram. Ermal Mamaqi është tejet aktiv në llogarinë e tij...

Arbana dhe Xhemi që kurrë nuk ndahen nga njëra-tjetra

Kishim kohë pa i parë së bashku, por edhe këtë herë dy moderatoret e Top Channel Arbana dhe Xhemi vërtetuan se kalojnë shumë kohë...

Nuk e keni ditur? Kjo këngëtare e njohur qenka motra e Mihrijes dhe Lorës!

Mihrije dhe Lora Braha janë dy nga shumë motrat e njohura që këndojnë. Ato nëpër vite publikut të tyre iu kanë sjell shumë këngë të...

Getinjo tregon se cka nuk i prish atë dhe Mozzik!

Getinjo është njëri nga reperët tanë të njohur i cili po ashtu ka edhe vëllanë reper, pra Mozzikun, shkruan “InfoKosova”. Të dy kanë shumë këngë...

Edhe Aida reklamon të pasmet e formësuara!

Aida Doci njihet si një këngëtare serioze, shkruan “InfoKosova”. Por koha e bën të vetën dhe duket se edhe asaj i ka hy vetja në...

Edona sot e publikon klipin e ri, por ja si po sillet rrugëve!

Edona Llalloshi ka paralajmëruar se sot në ora 18:00 do të publikohet kënga e saj më e re të cilën e ka në bashkëpunim...