Monday, November 19, 2018

Pamje nga darka luksoze e fejesës së Adelina Tahirit

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri kohëve të fundit është ndër më të komentuarat në mediet rozë.   Kjo për faktin pasi që ajo u fejua ditë...

Ami tregon fotot se si e ka transformuar shtatzënia dhe ka një pyetje për...

Një nga çiftet më të njohur të ekranit janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.   Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi  janë ndër të preferuarit...

Linda Rei degjeneron Albi Nakon, i vërsulet me fjalë ofenduese

Prej disa ditësh në media po zjen debati për shfaqjen e finales të ‘Dance with me’.   Ish konkurrentja Linda Rei ka publikuar një foto ku...

Nora dhe Era të ngazëllyera që përmenden në këngën e Noizyt

Hip hop ylli, Noizy, ka publikuar këngën e tij të re mbrëmjen e kaluar.   “Bora” është projekti i ri i Noizyt ku mes tjerash dallohet...

Egzona Muqiqi në krahët e divës shqiptare

Adelina Ismaili, e njohur si diva e muzikës moderne shqiptare, pas një shkëputjeje të gjatë.   Ajo në çdo performanc i ka çmendur të gjithë me...

Getta Beqa tregon muskujt me mëngjes, por zhgënjen me fytyrën

Ajo mban titullin si kampione bote, një krenari kjo për vendin tonë.   Getta Beqa çdo herë ka treguar ka punon shumë për ta mbajtur trupin...

Afërdita u fejua, ja çfarë thotë shoqja e saj

Karrierën e saj fillimisht ajo e kishte nisur si modele.   Ndonëse talentin e saj për këndim e kishte shfaqur që në moshë të re, bëhet...

“Love” vjen nga Kendrick Lamar dhe Zacari

Kendrick Lamar ka publikuar videoklipin e ri të tij.   “Love” titullohet projekti i ri i Kendrick Lamar që tash vjen në një bashkëpunim interesant. Për një...

Oriola Marashi ofendon rëndë: Të q*fsha robt

Pas reagimit të reperit Noizy, edhe modelja Oriola Marshai ka publikuar një postim në rrjetet sociale duke shprehur indinjim  për gjendjen e shqiptarit të...

Majk u pa tek gjinekologu me vajzën e politikanit, ky është reagimi i Majlindës

Reperi Majk është vënë shpesh në qendër të vëmendjes së mediave rozë përsa i përket jetës së tij personale.   Së fundmi po flitet për lidhjen...