Sunday, May 20, 2018

Tuna një nënë ‘lozonjare’, shikoni çfarë i ka bërë djalit të saj

Tuna është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo tashmë është nënë e një djali i cili është një fëmijë shumë simpatik, shkruan...

Remzie e Nexhat Osmani publikojnë “Amanet djemve të ri” (VIDEO)

Remzie dhe Nexhat Osmani kanë publikuar projektin e tyre më të ri, kësaj radhe një projekt ndryshe. Ashtu siç jemi mësuar, interpretimi dhe perfomanca e...

Gaz Paja vjen të surprizojë djalin, surprizohet vetë…

Arbana Osmani i dha mundësinë Brendonit që të bënte një audicion për të zëvëndësuar Gaz Pajën në rolin e “Melamin Beratit”. Ndërkohë që ai...

Krejt dasma sytë tek Arta e Shpetim Deskut, shikojeni se sa bukur ishte veshur...

Shpetimi është bërë moderator më i dashur i publikut. Mysafirët e tij në emision dhe batutat e tij bëjnë që të ketë një shikueshmëri të...

Morena më ‘hot’ se asnjëherë në klipin e ri

Morena Taraku së shpejti publikon këngën e re. Mësohet se ajo do të jetë duet me DJ PM dhe DJ Dagz.M kanë zbuluar shumë nga...

n’ZOOM frikëson këngëtarët me kamerën e fshehur

Pro Band dhe Ganja ishin pjesë e emisionit n’ZOOM. Ganja promovoi projektin e ri baladën të titulluar ‘Mos u pafshim’. Gjatë realizmit të intervistës emisioni n’ZOOM...

Këngën e Kampionatit Botëror 2018 do ta këndojë një shqiptare

Era Istrefi do të këndojë këngën zyrtare të Kampionatit Botëror 2018. Më 14 qershor gjithë bota do t’i ketë sytë nga ajo dhe Will...

Ganes i propozojnë martesë në “Përrallë me Tupan” (Video)

Këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan”, ishte e ftuar këngëtarja e mirënjohur Ganimete Abazi – Ganja. Ganja është e njohur për baladat e saj...

Këngëtarja shqiptare e thotë copë: ‘E para që do të shkoj në altar e...

Ndoshta për ju mund të duket pak absurde por ja që edhe mund të ndodhi. Të paktën këtë na e ka treguar vetë Anxhela Peristeri...

A e keni ditur!? Kush është vjehrra e Engjit, vajzës së Shyhretit…

Engjëllusha është vajza e këngëtares së njohur kosovare, Shyhrete Behluli. Edhe ajo tashmë ka realizuar disa këngë të cilat po rezultojnë mjaftë të suksesshme, shkruan...