Monday, November 19, 2018

Ishte zhdukur prej kohësh / Zbulohet sëmundja e Flori Mumajesit

Flori Mumajesi është një nga kantautorët më të dashur për publikun shqiptar. Ai sjell gjithmonë risi në muzikë dhe çdo këngë e tij është...

Pas ndarjes, Morena Taraku shihet e afërt me vëllain e Getoar Selimit

Morena Taraku ka disa muaj që është ndarë nga i dashuri i saj, Sasha Sobhani. Lidhje kjo e cila pasi u zbulua nga mediat, nuk...

Këngëtarja e njohur bën atë që nuk pritej

Kur një grua shkurton flokët, ajo është gati ta ndryshojë jetën. Këngëtarja e njohur, Ariana Grande e cila ka qenë mjaftë e përfolur kohëve të...

Mozzik jep një premtim të madh për këtë muaj

Mozzik po paralajmëron gjëra të mëdha. Reperi i njohur, Mozzik ka paralajmëruar gjëra të mëdha që pritet t’i lansojë këtë muaj, shkruan lajmi.net. Me anë të...

Sot është një ditë e veçantë për Dhurata Ahmetajn

Dhurata Ahmetaj feston sot ditëlindjen dhe mbush plot 25 vite, me këtë rast nuk munguan as urimet nga njerëzit e afërm të saj. Me anë...

Çfarë i ka ndodhur Arbërie Hadërgjonaj? ”E ke ekzagjeruar, nuk njihesh”, këngëtarja bën veprimin...

Këngëtarja shqiptare Arbërie Hadërgjonaj ka ndarë disa imazhe në profilin e saj në “Instagram”, teksa po zgjidhte veshjen e përshtatshme për eventin në të...

FOTO/ 20 vite në media, gazetari i njohur shqiptar pushohet nga puna (Bën publik...

Ai është një ndër gazetarët më të njohur që me emisionet e tij ka tërhequr gjithmonë vëmendjen. Bëhet fjalë për gazetarin nga Kosova Arben Rexhepi,...

Kënga “Kujt Po i Han” një “DISS” për Noizyn?! Enca zbulon të vërtetën: Më...

Sherri mes këngëtares Enca Haxhia dhe reperit Noizy është komentuar gjatë nga mediat rozë. Të dy ata kanë bërë postime herë pas here për njëri-tjetrin...

Pas 4 vitesh kjo këngëtare kthehet në “Kënga Magjike”

Padyshim ajo është rritur dhe ka kaluar pjesën më të madhe të jetës së saj në skenat e mëdha shqiptare dhe jo vetëm. Me Kejsi...
Luana Vjollca

Me Krenarin? Ermal Mamaqi kap ”MAT” Luana Vjollcën duke darkuar me…Shihni çfarë i bën...

Ndonëse janë “rivalë” për audiencën e të shtunës mbrëma moderatorët Ermal Mamaqi dhe Luana Vjollca e kanë treguar se janë miq. Këtë herë ka qenë...