Monday, November 19, 2018

Kush është supermilioneri 31 vjeçar që po investon në jug të Shqipërisë

Biznesmeni 31 vjeçar nga Kumanova, Daja Liman jeton në Vjenë dhe është ndër sipërmarrësit e ri më të sukseshëm. Aktivitetin e tij e ka...

‘Mehmet Kosova’ divorcon gruan

Aktori i njohur turk duket se i ka dhënë fund martesës së tij. Aktori shumë i njohur për shqiptarët në rolin e “Ezel”, Kenan Imirzalioglu,...

Olta Gixhari në takim me aktorin e famshëm turk, çfarë po ndodh?

Olta Gixhari është takuar me njërin prej aktorëve të famshëm nga seriali historik ‘Kosem’. Aktorja shqiptare Olta Gixhari është takuar me aktorin turk Caner Cindoruk. Kjo...

Shikoni sa është rritur fëmija i vetëm i Tunës dhe Patrisit

Djali i Tunës dhe Patrisit është rritur shumë. Tian, djali i këngëtares Tuna Sejdi dhe muzikantit Patris Berisha po rritet shumë shpejtë dhe këtë më...

Ish e dashura e Butrint Imerit tregon format trupore në këtë video

Prezantuesja, Kiara Tito ka qenë një nga emrat më të përfolur kohëve të fundit. Kjo ngase ‘lidhja dhe ndarja’ e saj me këngëtarin nga Kosova,...

Duket e shtrenjtë dhe luksoze, Buta bëhet me veturë te re…

Ka pak kohë që është pjesë e tregut muzikor shqiptar por reperi, Buta duket se ka arritur të fitojë shumë. Reperi i njohur, Buta së...

Moderatorja ia thyen goten para syve, Renato Mekolli ia kthen kështu asaj…

Shefi i njohur i kuzhinës Renato Mekolli ka qënë një nga personazhet më të përfolur në të gjitha mediat rozë në javët e fundit. Me...

Shyhrete Behluli prezanton beqarët e shtëpisë

Këngëtarja e mirënjohur, Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Me zërin dhe këngët e saja ajo fitoi zemrën e...

E braktisi karrierën për t’iu përkushtuar familjes, këtë jetë tani e bën Anjeza në...

Këngëtarja e njohur, Anjeza Shahini, do të bëhet nënë për herë të parë. Këtë lajm të bukur e ka treguar vet ajo nëpërmjet një postimi...

Akoma është “single”, e tregon të vërtetën Adrola Dushi

Adrola Dushi është një prej femrave më të bukura në Shqipëri, e cila është një nënë beqare. Që prej ndarjes nga bashkëshorti, ajo nuk është...