Wednesday, September 19, 2018

Tmerruese, ceremonia martesore shkatërrohet nga tajfuni (VIDEO)

Ky është momenti i frikshëm kur tajfuni ka goditur një ceremoni martesore në Filipine.Ngjarja ndodhi vetëm pak çaste pasi çifti tha ‘po’.Randy Manaois dhe...

I fryhet bari në oborr, as që e paramendonte se çfarë ka nën të...

Një person në oborrin e tij është ballafaquar me diçka që gati kurrë nuk i ndodh askujt. Ai në bari ka hasur një gungë...

Për pak sa e shkeli në vizëbardha, gruaja nokauton me shkelma burrin (VIDEO)

Një video e publikuar në Facebook, shfaq momentin kur një grua godet me shqelm në mënyrë të pabesueshme një burrë – duke e nokautuar. Siç...

Tronditëse, në Kamenicë këpurdha çan asfaltin

Një fenomen i rrallë i natyrës ka ndodhur në Dardanë (Kamenicë). Një fotografi, e publikuar nga fotografi Arian Mavriqi në Facebook, tregon një kërpudhë duke...

16 fakte shokuese rreth Adolf Hitlerit

Adolf Hitleri është një ndër diktatorët më famëkeq në historinë njerëzore, ai ishte përgjegjës për vdekjen e rreth 85 milionë njerëzve. Emri i tij sjell...

Adoleshenti që u mbajt i mbyllur në podrum të errët nga babai dhe njerka,...

Shoqëria dhe fqinjët kanë treguar se prindërit e tij gjithmonë kanë thënë se ai ishte zhvendosur në veri për t’u sistemuar me familjen e...

Horoskopi ditor, e hënë 17 shtator 2018

Dashi Duhet ti besoni intuitës tuaj dhe të jeni shumë të guximshëm sa i takon çështjeve të biznesit, pasi përpara jush do të shfaqen mundësi...

Peshon 165 kilogram, nusja martohet nudo para 700 personave, ja arsyeja

Monique Penberthy nga Australia, kishte ëndërruar shumë për ditën e dasmës së saj, por një sëmundje ia shkatërroi planet. Madje ajo kishte caktuar, vendin...

Ky është i riu nga Prizreni që po fiton shumë para nga You Tube...

Në Kosovë është në rritje numri i të rinjve që kanë një punë jo fort të zakonshme: Luajnë video lojëra dhe për këtë fitojnë...

Marshimi i përbindëshave mekanikë

Në rrjetet shoqërore kineze është përhapur një video që të lë vërtet pa fjalë. Me dhjetëra, ndoshta qindra ekskavatorë, duken sikur po marshojnë si një...