Oni Hysenbelliu bën sherr për FEMRA: Ma bënë këtë…

0

Fatmir Hysenbelliu është një ndër meshkujt më simpatikë në vendin tonë dhe shumë i njohur për lidhjet me vajza të famshme.

Mjafton të përmendim këtu Anxhelina Hadërgjonajn, Pamela Anderson, daljet me Nicole Scherzinger apo dhe shumë të tjera.

Ai bën jetë luksoze, mirëpo si të gjithë meshkujt e tjerë edhe Oni zihet për femra, ose më saktë e ka zënë sherri padashur.

Këtë histori, Oni e tregoi në “Thumb” dhe sherri qenka bërë me të vërtetë masiv:

“Kur kam pas luajtur me ekipin e partizanit dolëm gjithë bashkë për ditëlindjen time.

Të gjithë ishim veshur me këmisha me papion.

Një moment një person u bë xheloz se e dashura e tij shikonte nga ne por ne nuk e shikonim atë.

Por ky është budallallik se kur ti ke diçka e nuk e mban dot atë që ke në krah nuk e kanë fajin të tjerët.

Ky mori lëshoi një karrige, kjo karrige shkoi huq dhe ne shkuam ta godisnim.

Një shoku im godet padashje bodygardin, pastaj ky iku ne u zumë me bodygardin, dhe më pas erdhi policia”.