Bebe Rexha i bën bashkë Encën dhe Noizyn, madje edhe kërcen me ta, mos e humbni!

0

Dikur ishin të pandashëm, sot janë rivalë.

Zënkat e Encës me Noizyn nuk janë diçka e re për publikun shqiptar, por asnjëherë nuk është marrë vesh arsyeja pse ata nuk flasin më me njëri-tjetrin.

Të gjithë u habitëm kur kënga e tyrë “Bow Down” u fshi nga YouTube, por u habitëm më shumë kur sot e dëgjuam në Instastoryn e Bebe Rexhës.

Bebe jo vetëm që e dëgjoi por edhe e kërceu madje e këndoi atë këngë ndërkohë që shkroi:

E dua muzikën shqiptare! 

Shiko Videon: