Tre kafshë të ndryshme, miq të pandarë! (VIDEO)

0

Bëhet fjalë për një gomarë, qen dhe një bricjap të cilët shfaqen si miq të pandarë.

Këtë e shohim në një video e cila po qarkullon në rrjetet sociale, ku të tre ata i shohim duke lozur së bashku.

Kurse në mesin e tyre shihen edhe kafshë të tjera, me të cilat duket se kanë lidhje të veçantë./Indeksonline/