Enca Haxhia, kaq pa shije në fotografinë e fundit

0

Enca Haxhia shpesh është kritikuar për paraqitjet e saj.

Këngëtarja shqiptare madje është cilësuar si një nga artistet që nuk ka shije në stil.

 


Se ajo nuk është në trend me kohën, e dëshmon edhe fotografia e fundit në llogarinë Instagram.


E komplikuar dhe tejet pa sharm, ajo shfaqet me një pozë nga pasqyra./Indeksonline/