Gjiko të dielën sjell hitin e radhës, pjesë e klipit edhe Elita

0

Ditë më parë reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi, publikuan në profilet e tyre një foto ku shiheshin duke i drejtuar armën njëri-tjetrit.

E sot, dyshja e bën të qartë se çka donin të thonin me atë foto që u komentua shumë, shkruan Indeksonline përcjell 04 Online.

 

 

Elita publikoi në Instagram një promo të këngës së re të bashkëshortit të saj, pjesë e së cilit është edhe ajo.

Kënga që mban titullin “Distanca”, do të lansohet për dëgjuesit të dielën në ora 14:00.