Seldi fyen komentuesen pasi ia përmend Mimoza Shkodrën

0

Seldi Qalli dhe Mimoza Shkodra i kanë dhënë fund lidhjes së tyre pak javë më parë.

Ata nuk treguan asnjëherë arsyen e ndarjes dhe nuk kanë folur deri me tani publikisht lidhur me këtë, transmeton Indeksonline përcjell 04 Online.

Mirëpo, kur përmendet Mimoza, Seldi ‘nxehet’ keq.

Kështu, në një video të postuar në Instagram, një komentuese ka shkruar  “Pihhhh kishe une po qes goca ktu Mimoza shkodra esht o kastravec”.

Mirëpo, Seldi ia kthen duke e fyer me fjalët ‘mbake shumë erë të keqe”.

Në video, Seldi është me Anjeza Majën në “Dancë with me”.

Shikoni komentin.