Roza Lati me poza provokuese, ‘përvëluese’ në bikini

0

Moderatorja e njohur, Roza Lati po vazhdon me pozat provokues.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale dhe të shumta janë imazhet ku ajo shfaqet atraktive dhe joshëse, shkruan Indeksonline përcjell 04 Online.

 

 

Edhe këtë herë Roza, ka pozuar e shtrirë derisa shihet e veshur vetëm me të brendshme.

Roza Lati njihet edhe për linjat e saj seksi të cilat ajo nuk ngurron ti ekspozoj.

“Po s’e llastova une vete, kush do me llastoj”, ka shkruar moderatorja në këtë imazh.