Pyetja që e sikletosi Emina Çunmulaj: “A është bërë burri jot synet”?! Ajo: Ta sjell ta shohësh!

0

Emina Cunmulaj është përfolur shumë për martesën e saj me miliarderin Sam Nazarian. Ajo rrëfeu për herë të parë mënyrën se si u njoh me Sam dhe detjae për jetën që bënte në fshat kur milte lopët.

E ftuar në “Xing me Ermalin”, modelja është vënë shumë në siklet nga pyetja thumbuese e Kejvina Kthellës, velinës së emisionit.

“Burri jot mos është bërë gjë synet?”- e pyeti Kejvina, dhe modelja ngeli gojëhapur por më pas u përgjigj.

“Unë xheloze, s’jam. Ti don me pa, vjen burri dhe ta tregon,”- ja ktheu Emina dhe egjithë salla shpërtheu në të qeshura.