Dashuria me sinjale dhe mesazhe të koduara, Dj Sardi i jep fund romancës me të dashurën e tij

0

Pavarësisht faktit se Dj Sardi nuk e kishte pranuar asnjëherë lidhjen e tij të dashurisë, të gjithë miqtë dhe rrjetet sociale kanë vluar me lajme lidhur me marrëdhënien e tij me balerinën Jora Hodo.

E famshme ishte edhe deklarata e Sardit vitin e shkuar tek Rudina, i cili tha se: “Jeta është shumë e shkurtër për të mos dashuruar…”

Por mësohet se çifti i ka dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë. Miqtë kanë raportuar për Class, se kontrata profesionale e Jorës në Amerikë është shkaku i ndarjes.