Xhemi Shehu vesh streçet e zeza dhe ‘ndez’ rrjetin

0

Moderatorja e njohur Xhemi Shehu, pavarësisht se qëndron në hije dhe nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, ia ka dalë edhe sot që të jetë kryefjala e portaleve.

Moderatorja ka publikuar një foto në Instagram e veshur me streçe të zeza dhe rroba sportive. Të mos harrojmë se fotoja është komentuar gjerësisht në rrjet, dhe komentuesit i kanë vënë në dukje hiret Shehut.