Dua Lipës i hyp vetja në qejf, ja çfarë pozash publikon

0

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në “Instagram”.

Në këto imazhe ajo shihet shumë e bukur dhe seksi veshur me fustanin e ngushtë, kurse në pah bie edhe trupi i saj shumë i formuar.

“pak serioze” ka shkruar ajo duke ju referuar pamjes së fytyrës së saj.

Ndryshe, ajo mahniti edhe këtë herë.