Katër trendet që do të zhduken këtë vjeshtë dhe katër të tjera që do të bëjnë namin

0

do gjë e mirë e ka një fund ! Dhe kjo është mëse e vërtetë në botën e modës, ku gjërat ndryshojnë nga sezoni në sezon, trende që zhduken për të mos u kthyer më kurrë , prurje të reja nga shtëpitë e modës, ashtu siç ka tendenca të dekadave të shkuara riclikohen! Sezoni i ri i vjeshtës nxori jashtë loje disa trende, por jemi të sigurtë që ju do të përqafoni ato të rejat e këtij sezoni!

widrr
Do i themi lamtumirë rripit të hollë , për të kombinuar veshjet tona me rripat e trashë ! Nga moda e rrugës, vajzat me ndikimin më të lartë në fushën e modës na sugjerojnë se kjo është tendenca më e re.

orfewrw
Ngjyrat pastel do i lënë vendin ngjyrave më të forta, dhe portokallia do të jetë një nga nuancat më të veshura gjatë kësaj periudhe. Nëse ende nuk keni në garderobë një veshje në këtë ngjyrë, nxitoni ta blini!

vether
Do të ndërhyni gjithashtu në kutinë e bizhuterive! Veçoni ato të mëdhatë, klasiket me gurë , për t’u liruar vendin bizhuterive të reja që do të blini. Këto të fundit do të jenë në forma të ndryshme gjeometrike.

sofoe
Kemi menduar se ky model çizmesh (në të majtë) s’do të dilte kurrë nga moda në vjeshtë, por ja që çizmet çorape me majë të hollë dhe me takë i zunë vendin këtyre të fundit.