Nëna nuk e lë të qetë Florin duke i thënë të martohet, e papritur si i përgjigjet ai

0

Këngëtari i njohur nga Shqipëria Flori Mumajesi është përfolur së fundmi për një fejesë të mundshme të tij, mirëpo e tërë kjo doli të jetë vetëm një reklam ndaj një kompanie mediale.

Flori në llogarinë e tij në ‘Instagram” specifikisht në My Story ka shpërndarë një ‘komunikim’ të tij dhe nënës, shkruan Zëri. Përgjigja e tij ndaj aktit të martesës është plotë sarkazëm. Për më shumë shikoni fotografitë e shpërndara nga Flori për ndjekësit e tij në rrjetin social “Instagram”.