Adelinës iu bë burrë djali, shikoni si e ka veshur

0

Adelina Ismajli po i gëzohet çdo ditë rritjes së djalit të saj të vetëm.

Ndonëse po synon t’i kthehet sërish profesionit dinamik, Adelina ka një kujdes maksimal për të voglin e saj, përcjell ORAinfo. Se dëshiron të jetë një nënë e mirë për djalin e saj, këtë na e prezanton Adelina përmes postimeve në rrjetet sociale. Ajo së fundi ka postuar një fotografi të të voglit ku shihet i veshur kaq ëmbël dhe vërehet se sa shumë është rritur.