Shulja ndryshon plotësisht, me flokë shumë të shkurta bëhet një femër që çmend

0

Gonca Vuslateri është aktorja simpatike që bëri për vete shikuesit e serialit ‘Anne’.
Roli i ‘Shules’ i dha famë përfundimtare aktores turke duke e bërë mjaft të përfolur në shtypin rozë turk dhe jo vetëm, përcjell ORAinfo.

Ajo që nga transmetimi i këtij seriali ndryshoi shumë në pamje duke u bërë një femër tejet joshëse. Me disa fotografi profesionale, Gonca duket mahnitëse.